RU EN UA

Контакти

Rezult Ukraine

04070, Україна, Київ, вул. П. Сагайдачного, 11

email: info@rezult.pro

Олександр Жолинський

Директор з продажів

email: Aleksandr.Zholynskyy@rezult.pro

 

Завод МДФ

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Б (колишня Жовтнева)

тел./факс: +380 (44) 220 43 11

email: info@kmm.ua

Лісопильна компанія

Україна, 11501, Житомирська обл.,м Коростень, вул. Жовтнева, 11-Б.

тел./факс: +38 044 220 16 04

БФ ПРОЕКТ

01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 38

тел./факс: +38 067 332 79 58

Паркетна дошка

04070, Україна, Київ, вул. П. Сагайдачного, 11

email: info@rezult.pro

відділ продажу МДФ на локальному ринку

Костянтин Бушин

менеджер з продажу
МДФ/ХДФ (Київська обл., Сумська обл., Полтавська обл., Черкаська обл., Кропивницька обл., Одеська обл., Харківська обл., Дніпровська обл., Запорізька обл., Миколаївська обл.)
тел./факс: +38 097 280 90 00
Konstantin.Bushin@rezult.pro

Наталля Манжулєєва

менеджер з продажу
МДФ/ХДФ (Київська обл., Житомирська обл., Вінницька обл., Хмельницька обл., Рівненська обл., Тернопільська обл., Чернігівська обл., Чернівецька обл., Волинська обл., Львівська обл., Івано-Франківська обл., Закарпатська обл.)
тел./факс: +38 (044) 277 15 90
тел./факс: + 38 (067) 239 90 06
Natalja.Manzhuleeva@rezult.pro

Руслан Савісько

менеджер з продажу
ламінат
тел./факс: +38 067 465 77 28
Ruslan.Savisko@rezult.pro

Юлія Медведська

Асистент департамента з продажу
напрямок продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: + 380 67 433 71 41
Yuliia.Medvedska@rezult.pro

Валентин Розумец

менеджер з продажу
напрямок продажу - ламінат
тел./факс: M +380 (67) 465 75 68
тел./факс: +38 (044) 277 15 90
Valentin.Rozumets@rezult.pro

відділ експортних продажів МДФ

Максим Воропаєв

Начальник відділу збуту сектору експорт
напрямок продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: M +380 (67) 440 91 79
тел./факс: +38 (044) 277 15 90
Maxim.Voropaev@rezult.pro

Іван Гуржий

менеджер з продажу
MDF / HDF
тел./факс: +38 (067) 214 16 23
тел./факс: +38 (044) 277 15 90
Ivan.hurzhii@rezult.pro

Відділ маркетингу

Олексій Плаксюк

Менеджер з маркетингу
тел./факс: +38 (097) 916 01 81
тел./факс: +38 (044) 277 15 90
oleksiy.plaksiuk@rezult.pro

Связаться с нами

Відділ продажу пиломатеріалів

Микола Хрус

менеджер з продажу
напрямок продажу - Structural timber, Glulam, KVH, S4S
тел./факс: +38 067 692 81 04
тел./факс: +38 050 955 08 03
Nick.Khrus@rezult.pro

Віталій Мішкін

Менеджер з продажу
напрямок продажу - клеєний брус
тел./факс: +380 95 594 19 16
тел./факс: +380 67 402 48 82
Vitaliy.Mishkin@rezult.pro

Сергій Бабка

менеджер з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: +38 067 214 15 94
тел./факс: +38 044 220 16 04
Sergei.Babka@rezult.pro

Андрей Цибульский

Начальник відділу збуту сектора пиломатеріали
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: М +380 (97) 584 60 34
тел./факс: +38 044 220 16 04
Andriy.Tsybulski@uhlk.com.ua

Пелети

Михайло Мікосянчик

Commercial Director of BF Project
напрямок продажу - пелети
тел./факс: +38 067 412 75 64
Mykhail.Mykosyanchyk@bfproject.com.ua

Rezult Ceramica

Єлизавета Кудімова

менеджер з продажу
керамічна плитка
тел./факс: +38 067 215 74 45
тел./факс: +38 044 277 17 49
Liza.Kudimova@rezult.pro

Антон Мазур

начальник відділу продажу
керамічна плитка / меблі
тел./факс: +38 067 218 30 70
Anton.Mazur@rezult.pro

Parquet board

Володимир Шевчук

Директор з маркетингу
Паркетна дошка
тел./факс: +380 67 215 72 08
Volodymyr.Shevchuk@rezult.pro

Олексій Назаренко

менеджер з продажу
Паркетна дошка
тел./факс: +38 067 692 81 24
тел./факс: +38 044 277 17 48
Alexey.Nazarenko@rezult.pro