RU EN UA

Контакти

Rezult Ukraine

04070, Україна, Київ, вул. П. Сагайдачного, 11

email: info@rezult.pro

Олександр Жолинський

Директор з продажів

email: Aleksandr.Zholynskyy@rezult.pro

 

Завод МДФ

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Б (колишня Жовтнева)

тел./факс: +380 (44) 220 43 11

email: info@kmm.ua

Лісопильна компанія

Україна, 11501, Житомирська обл.,м Коростень, вул. Жовтнева, 11-Б.

тел./факс: +38 044 220 16 04

БФ ПРОЕКТ

01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 38

тел./факс: +38 067 446 38 94

відділ продажу МДФ на локальному ринку

Наталля Манжулєєва

менеджер з продажу
МДФ
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
тел./факс: + 38 (067) 239 90 06
Natalja.Manzhuleeva@rezult.pro

Руслан Савісько

менеджер з продажу
МДФ, ламінат
тел./факс: +38 067 465 77 28
Ruslan.Savisko@rezult.pro

Юлія Медведська

Асистент департамента з продажу
напрямок продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: + 380 67 433 71 41
Yuliia.Medvedska@rezult.pro

Валентин Розумец

менеджер з продажу
напрямок продажу - ламінат
тел./факс: M +380 (67) 465 75 68
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Valentin.Rozumets@rezult.pro

відділ експортних продажів МДФ

Іван Гуржий

менеджер з продажу
тел./факс: +38 (067) 214 16 23
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Ivan.hurzhii@rezult.pro

Максим Воропаєв

Начальник відділу збуту сектору експорт
напрямок продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: M +380 (67) 440 91 79
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Maxim.Voropaev@rezult.pro

Відділ маркетингу

Олексій Плаксюк

Менеджер з маркетингу
тел./факс: +38 (097) 916 01 81
тел./факс: +38 (044) 220 44 67
oleksiy.plaksiuk@rezult.pro

Связаться с нами

Відділ продажу пиломатеріалів

Микола Хрус

менеджер з продажу
напрямок продажу - клеєний брус
тел./факс: +38 067 692 81 04
тел./факс: +38 050 955 08 03
Nick.Khrus@rezult.pro

Сергій Бабка

менеджер з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: +38 067 214 15 94
тел./факс: +38 044 220 16 04
Sergei.Babka@rezult.pro

Андрей Цибульский

менеджер з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: М +380 (97) 584 60 34
тел./факс: +38 044 220 16 04
Andriy.Tsybulski@uhlk.com.ua

Пелети

Михайло Мікосянчик

менеджер ВЕД БФ ПРОЕКТ
напрямок продажу - пелети
тел./факс: +38 067 412 75 64
Mykhail.Mykosyanchyk@bfproject.com.ua

Віталій Мішкін

Менеджер з продажу
напрямок продажу - пелети
тел./факс: +380 95 594 19 16
тел./факс: +380 67 402 48 82
Vitaliy.Mishkin@rezult.pro