RU EN UA

Контакти

Rezult Ukraine

04070, Україна, Київ, вул. П. Сагайдачного, 11

email: info@rezult.pro

Валерія Назарчук

Директор з продажу

email: Valeriya.Nazarchuk@rezult.pro

 

Завод МДФ

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Б (колишня Жовтнева)

тел./факс: +380 (44) 220 43 11

email: info@kmm.ua

Лісопильна компанія

Україна, 11501, Житомирська обл.,м Коростень, вул. Жовтнева, 11-Б.

тел./факс: +38 044 220 16 04

email: Sergei.Babka@rezult.pro

БФ ПРОЕКТ

01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 38

тел./факс: +38 067 446 38 94

відділ продажу МДФ на локальному ринку

Лісович Роман

Керівник відділу локальних продажів
напрямок продажу - МДФ
тел./факс: Т +380 (44) 465 77 27
тел./факс: M +380 (67) 465 77 28
Roman.Lisovich@rezult.pro

Валентин Розумец

менеджер з продажу
напрямок продажу - ламінат
тел./факс: M +380 (67) 465 75 68
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Valentin.Rozumets@rezult.pro

Костянтин Бушин

менеджер з продажу
напрямок продажу - МДФ
тел./факс: М +380 (97) 280 90 00
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Konstantin.Bushin@rezult.pro

відділ експортних продажів МДФ

Андрій Півторак

менеджер з продажу
направлення продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: +380 96 936 78 44
тел./факс: +380 44 220 44 68
andriy.pivtorak@rezult.pro

Іван Гуржий

менеджер з продажу
тел./факс: +38 (067) 214 16 23
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Ivan.hurzhii@rezult.pro

Максим Воропаєв

Начальник відділу збуту сектору експорт
напрямок продажу - МДФ, ламінат
тел./факс: M +380 (67) 440 91 79
тел./факс: +38 (044) 220 44 68
Maxim.Voropaev@rezult.pro

Відділ маркетингу

Олексій Плаксюк

Менеджер з маркетингу
тел./факс: +38 (097) 916 01 81
тел./факс: +38 (044) 220 44 67
oleksiy.plaksiuk@rezult.pro

Связаться с нами

Відділ продажу пиломатеріалів

Олександр Жолинський

Директор з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали / паркет
Aleksandr.Zholynskyy@rezult.pro

Сергій Бабка

менеджер з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: +38 067 214 15 94
тел./факс: +38 044 220 16 04
Sergei.Babka@rezult.pro

Андрей Цибульский

менеджер з продажу
напрямок продажу - пиломатеріали
тел./факс: М +380 (97) 584 60 34
тел./факс: +38 044 220 16 04
Andriy.Tsybulski@uhlk.com.ua

Пелети

Михайло Мікосянчик

менеджер ВЕД БФ ПРОЕКТ
напрямок продажу - пелети
тел./факс: +38 067 412 75 64
Mykhail.Mykosyanchyk@bfproject.com.ua

Віталій Мішкін

Менеджер з продажу
напрямок продажу - пелети
тел./факс: +380 95 594 19 16
тел./факс: +380 67 402 48 82
Vitaliy.Mishkin@rezult.pro