UA EN PL

Kontakt

Oleksandr Żolynski

CEO/Dyrektor Generalny

Maksym Woropajew

Zastępca Dyrektora Generalnego

tel.: +380 (67) 440 91 79

email: Maksym.Voropaiev@rezult.pro

Rezult Ukraine

01054, Ukraina, Kijów, ul. Jarosławiw Wał, 38

tel.: +38 067 215 72 08

email: office@rezult.pro

Lana Parastajewa

HRD

tel.: +38 067 983 83 89

email: lana.parastaieva@rezult.pro

 

Fabryka MDF

Ukraina, 11501, obwód żytomierski, m. Korosteń ul. Serhija Kemskoho 11-B (była Żowtnewa)

email: info@kmm.ua

Firma tartaczna

Ukraina, 11501, obwód żytomierski, m. Korosteń ul. Serhija Kemskoho 11-B (była Żowtnewa)

email: office@rezult.pro

BF Engineering LLC

Ukraina, 11501, obwód żytomierski, m. Korosteń ul. Serhija Kemskoho 11 (była Żowtnewa)

email: office@rezult.pro

Rezult-Pl Sp. z.o.o.

Ul., M. Kolbe 4-6, 97-500, Radomsko Poland

tel.: +48 574 379 219

DZIAŁ SPRZEDAŻY LAMINATÓW / PARKIETÓW / MDF / HDF (UKRAINA)

Walentyn Rozumec

Kierownik działu
MDF/HDF/LAMINAT/PARKIET
tel.: +380 (67) 465 75 68
Valentyn.Rozumets@rezult.pro

Jurij Burakow

Kierownik Sprzedaży
MDF
Yurii.Burakov@rezult.pro

Rusłan Sawisko

Kierownik Sprzedaży
Laminat/Parkiet/MDF/HDF
tel.: +38 067 465 77 28
Ruslan.Savisko@rezult.pro

DZIAŁ EKSPORTU (MDF / LAMINAT / PARKIET)

Jelyzaweta Kudimowa

Kierowniczka Działu Eksportu
Laminat / Parkiet / MDF
tel.: +38 067 215 74 45
Liza.Kudimova@rezult.pro

Jurij Burakow

Kierownik Sprzedaży
MDF
Yurii.Burakov@rezult.pro

Wolodymyr Petrenko

Kierownik Sprzedaży
Laminat/Parkiet/MDF
tel.: +380 67 568 53 57
Vladimir.Petrenko@rezult.pro

Oleksij Nazarenko

Kierownik Sprzedaży
Parkiet
tel.: +38 067 692 81 24
Oleksii.Nazarenko@rezult.pro

Denys Sobolewskyj

Kierownik Sprzedaży
MDF/Laminat
tel.: + 380 67 431 19 29
tel.: +380 98 428 00 17
Denys.Sobolevskyi@rezult.pro

DZIAŁ SPRZEDAŻY TARCICY (UKRAINA I EKSPORT)

Serhij Babka

Kierownik działu
Tarcica
Serhii.Babka@rezult.pro

Myhajlo Mykosjanczyk

Kierownik Sprzedaży
Tarcica
tel.: +38 097 316 53 07
Mykhail.Mykosyanchyk@rezult.pro

Oksana Nowosiadła

Managerka Sprzedaży
Tarcica
tel.: +380 50 300 88 44
Oksana.novosiadla@rezult.pro

Vitalii Bessmertnyi

Sales manager
CLT
tel.: +38 067 642 13 13
Vitalii.Bessmertnyi@rezult.pro

Jewhen Anisimow

Manager Sprzedaży
Tarcica
tel.: +380 99 27 99 675
yevhen.anisymov@rezult.pro

Witalij Miszkin

Manager Sprzedaży
Tarcica
tel.: +380 95 594 19 16
tel.: +380 67 402 48 82
Vitaliy.Mishkin@rezult.pro

DZIAŁ SPRZEDAŻY DRZWI (UKRAINA I EKSPORT)

Esmiralda Awdyszojewa

Szef działu sprzedaży
Dzwi
tel.: +380 97 202 93 54
Esmi@rezult.pro

Jewhen Dudin

Manager Sprzedaży
Drzwi
tel.: +380 67 322 7785
tel.: +380 93 230 3816
Yevhen.Dunin@rezult.pro

PALETY (UKRAINA I EKSPORT)

Switlana Karpeniuk

Managerka Sprzedaży
Palety
tel.: +38 067 446 37 63
Svitlana.Karpeniuk@rezult.pro

DZIAŁ MARKETINGU

Rusłan Buhajewskyj

Menedżer ds. reklamy
tel.: +380 50 061 7950
ruslan.buhaievskyi@rezult.pro

Rezult Shop

Serhij Bezruczko

Kierownik działu
tel.: + 38 067 325 10 24
Serhii.Bezruchko@rezult.pro

Switlana Fonsiuk

Managerka Sprzedaży
Laminat / Parkiet / Drzwi / Płytki Ceramiczne / Tarcica
tel.: +380 67 361 89 99
tel.: +380 67 546 12 29
Svitlana.Fosniuk@rezult.pro

Inna Butenko

Managerka Sprzedaży
Laminat / Parkiet / Drzwi / Płytki Ceramiczne / Tarcica
tel.: +380 67 361 89 99
tel.: +380 67 546 12 29
Inna.Butenko@rezult.pro

Rezult Shop

03164, Україна, м.Київ вул. Академіка Булаховського, 2/1 корпус В, ТЦ “Агромат”
tel.: +38 067 361 89 99

Rezult Poland

Vladyslav Poliakov

Sales manager
tel.: +48 574 379 219

Napisz nam