UA RU EN PL

Контакти

Олександр Жолинський

Генеральний директор

email: Aleksandr.Zholynskyy@rezult.pro

Максим Воропаєв

Заступник генерального директора

тел.: +380 (67) 440 91 79

email: Maksym.Voropaiev@rezult.pro

Rezult Ukraine

01054, Україна, Київ, вул. Ярославів Вал, 38

тел.: +38 067 215 72 08

email: office@rezult.pro

Лана Парастаєва

HRD

тел.: +38 067 983 83 89

email: lana.parastaieva@rezult.pro

 

Завод МДФ

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Б (колишня Жовтнева)

email: info@kmm.ua

Лісопильна компанія

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Б (колишня Жовтнева)

email: office@rezult.pro

БФ ПРОЕКТ

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-М (колишня Жовтнева)

email: office@rezult.pro

Паркетна дошка

Україна, 11501, Житомирська обл., м Коростень, вул. Сергія Кемського 11-Т (колишня Жовтнева)

email: office@rezult.pro

Відділ продажу Ламінат/Паркет/МДФ/ХДФ (Україна)

Валентин Розумець

Керівник відділу
МДФ/ХДФ/Ламінат/Паркет
тел.: +380 (67) 465 75 68
Valentin.Rozumets@rezult.pro

Костянтин Бушин

Менеджер з продажу
МДФ/ХДФ
тел.: +38 097 280 90 00
Konstantin.Bushin@rezult.pro

Руслан Савісько

Менеджер з продажу
Ламінат/Паркет
тел.: +38 067 465 77 28
Ruslan.Savisko@rezult.pro

Відділ експорту (МДФ/Ламінат/Паркет)

Єлизавета Кудімова

Керівник відділу експорту
Ламінат/Паркет/МДФ
тел.: +38 067 215 74 45
Liza.Kudimova@rezult.pro

Микита Стефанішин

Менеджер з продажу
Ламінат/МДФ
тел.: +38 096 255 61 74
Mykyta.Stefanishyn@rezult.pro

Юрій Бураков

Менеджер з продажу
МДФ
тел.: +38 067 576 41 28
Yurii.Burakov@rezult.pro

Володимир Петренко

Менеджер з продажу
Ламінат/Паркет/МДФ
тел.: +380 67 568 53 57
Vladimir.Petrenko@rezult.pro

Олексій Назаренко

Менеджер з продажу
Паркет
тел.: +38 067 692 81 24
Oleksii.Nazarenko@rezult.pro

Денис Соболевський

Менеджер з продажу
МДФ/Ламінат
тел.: + 380 67 431 19 29
тел.: +380 98 428 00 17
Denys.Sobolevskyi@rezult.pro

Відділ маркетингу

Руслан Бугаєвський

Менеджер з реклами
тел.: +380 50 061 7950
ruslan.buhaievskyi@rezult.pro

Відділ продажу дверей (Україна та експорт)

Есміральда Авдишоєва

Керівник відділу продажів
Двері
тел.: +380 97 202 93 54
Esmi@rezult.pro

Євген Дунін

Менеджер з продажу
Двері
тел.: +380 67 322 7785
тел.: +380 93 230 3816
Yevhen.Dunin@rezult.pro

Rezult Shop

Сергій Безручко

Керівник відділу
тел.: + 38 067 325 10 24
Serhii.Bezruchko@rezult.pro

Світлана Фоснюк

Менеджер з продажу
Ламінат/Паркет/Двері/Керамічна плитка/Пиломатеріали
тел.: +380 67 361 89 99; +380 67 546 12 29
тел.: +380 99 352 36 35
Svitlana.Fosniuk@rezult.pro

Інна Бутенко

Менеджер з продажу
Ламінат/Паркет/Двері/Керамічна плитка/Пиломатеріали
тел.: +380 67 361 89 99; +380 67 546 12 29
тел.: +380 99 352 36 35
Inna.Butenko@rezult.pro

Rezult Shop

03164, Україна, м.Київ вул. Академіка Булаховського, 2/1 корпус В, ТЦ “Агромат”
тел.: +38 067 361 89 99

Зв'язатися з нами

Відділ продажу пиломатеріалів (Україна та експорт)

Сергій Бабка

Керівник відділу
Пиломатеріали
тел.: +38 067 214 15 94
Serhii.Babka@rezult.pro

Михайло Микосянчик

Менеджер з продажу
Пиломатеріали
тел.: +38 097 316 53 07
Mykhail.Mykosyanchyk@rezult.pro

Оксана Новосядла

Менеджер з продажу
Пиломатеріали
тел.: +380 50 300 88 44
Oksana.novosiadla@rezult.pro

Юлія Медведська

Менеджер з продажу
Пиломатеріали
тел.: + 380 67 433 71 41
Yuliia.Medvedska@rezult.pro

Віталій Мішкін

Менеджер з продажу
Пиломатеріали
тел.: +380 95 594 19 16
тел.: +380 67 402 48 82
Vitaliy.Mishkin@rezult.pro

Пелети (Україна та експорт)

Світлана Карпенюк

Менеджер з продажу
Пелети
тел.: +38 067 446 37 63
Svitlana.Karpeniuk@rezult.pro